سیستم های امنیتی

null

زیر ساخت یک خانه هوشمند

زیر ساخت یک سیستم هوشمند سازی ساختمان، موضوعي نيست كه بگوييم بهتر است وجود داشته باشد، بلكه اين قابليت براي خانه‌هاي هوشمند الزامي است. در واقع، زیرساخت ستون فقرات سیستم هوشمند سازی ساختمان می باشد.ادامه مطلب...... »
null

بیشترین امنیت با خانه هوشمند

سیستم­های هوشمندسازی ساختمان­ها و خانه هوشمند آرتین، چیزی بسیار فراتر از آسایش و راحتی را برای ساکنین خانه به ارمغان می­آورد. یکی از مهمترین مزیت­هایی که خانه هوشمند برای ساکنین دارد، امنیت و ایمنی است.ادامه مطلب...... »
null

مطمئن، ایمن، هوشمند

یکی از ویژگی های اصلی و بسیار با اهمیت خانه های هوشمند و سیستم های هوشمند سازی ساختمان، افزایش امنیت و ایمنی در خانه می باشد. با خانه های هوشمند دیگر نیازی نیست که صاحب خانه، نگران خانه خود باشد و …ادامه مطلب...... »
null

سنسور های امنیتی هوشمند

سنسور های امنیتی هوشمند مراقب تمامی وسایل و دارایی های شما هستند و این مراقبت از راه های مختلف صورت می پذیرد. برخی از این سنسور ها حرکت را تشخیص می دهند و برخی دیگر به شکسته شدن شیشه و درب حساس هستند.

ادامه مطلب...... »

null

دوربین مدار بسته هوشمند

چنانچه بخواهیم به صورت ساده بیان کنیم، دوربین های مدار بسته، نگهبان خانه و دارایی های شما تلقی می شوند. آن ها چیز هایی را که می بینند برروی دستگاهی خاص موسوم به DVR  ضبط می کنند.ادامه مطلب...... »
null

سیستم امنیتی هوشمند برای خانه

سیستمهای امنیتی در خانه های هوشمند، در سالهای اخیر، پیشرفت بسیار زیادی داشته اند. چنانچه سیستم های امنیتی هوشمند آرتین را با سیستمهای امنیتی قدیمی مقایسه کنیم، میبینیم که سیستم های امنیتی نسل قدیمی…ادامه مطلب...... »
null

امنيت در خانه هوشمند

 امنيت در سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان چه نقشي دارد؟ بسياري از سيستم های امنیتی، به جهت افزایش ایمنی آن ها بصورت تک و جدای از تمامی سیستمهای دیگر طراحی و ساخته می شدند.

ادامه مطلب ... »

null

5 روش برای افزایش ایمنی در خانه های هوشمند

خانه هوشمند این امکان را به شما می دهد تا هر جایی که باشید از وضعیت منزل خود آگاه باشید و شما میتوانید این کار را با هزینه بسیار اندکی انجام دهید. خانه های هوشمند بصورت کاملا اتوماتیک در مقابل خطرهای احتمالی عکس العمل نشان داده…ادامه مطلب ... »