آموزش

null

چرا و چگونه خانه خود را هوشمند کنیم؟

در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم تا شما را بیشتر با خانه هوشمند آشنا نماییم. هفت نکته زیر، به شما برای هوشمند سازی منزلتان کمک بسیاری می کند. این موضوع، به هر دو اصل بازدهی منزل و بازدهی افراد خانواده اشاره داردادامه مطلب ... »
null

شبکه هوشمند

هسته اصلي يك سيستم هوشمند سازي ساختمان و خانه هوشمند ، شبكه آن است. البته تصور هر كسي كه براي اولين بار اصطلاح شبكه هوشمند را مي بيند، اين است كه چندين كامپيوتر و پردازشگر به يكديگر متصل شده اندادامه مطلب ... »
null

مفهوم خانه هوشمند

هميشه به فرق اساسي بين نياز هاي يك فرد و اينكه آن فرد چه مي خواهد، وجود دارد. آبراهام مازلو در سال ١٩٤٣ اين موضوع را با ارايه ‘هرم سلسله مراتب نياز هاي انسان’ نشان داد.ادامه مطلب ... »
null

اینفوگرافیک خانه هوشمند

هوشمند سازی ساختمان و مزایای هوشمند، همانگونه که در سایر مقالات توضیح داده شده است، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری می باشد. در این مقاله، مزایای مربوط به خانه هوشمند بصورت اینفوگرافیک، نشان داده شده است.ادامه مطلب... »
null

پروتکل X10 چیست؟

شما با استفاده از این پروتکل، دیگر هیچ نیازی به سیم کشی اضافه برای هوشمند سازی خانه خود نخواهید داشت. پروتکل X10 از طریق سیم های برق 220 ولت موجود در خانه شما با تمامی مسایل ارتباط برقرار خواهد کرد.ادامه مطلب... »
null

یک روز عادی با خانه هوشمند

خانه هاي هوشمند مي توانند به همان اندازه اي كه شما ميخواهيد، ساده و يا پيچيده باشند. شايد شما فقط بخواهيد نور چراغ هاي آشپزخانه خود را كم و زياد (ديمري) كنيد و يا اينكه …ادامه مطلب ... »
null

در مورد پروتکل IP

امروزه زبان های بسیاری برای برقراری ارتباط میان کامپیوترها و تجهیزات خانه هوشمند وجود دارد.همانطور که پیش از پیش از این تعریف کردیم میزبانها به پروتکل معروف هستند …ادامه مطلب ... »
null

کنترل از راه دور در خانه هوشمند

سيستم هاي هوشمند سازي ساختمان فقط جهت كنترل تجهيزات داخلي منزل مورد استفاده قرار نميگيرد. فوايد و ويژگي هاي خانه هوشمند شامل وسايل خارج از منزل شما نيز خواهد شد.ادامه مطلب ... »
null

طریقه کابل کشی در خانه هوشمند

برای کابل کشی و اتصال تجهیزات هوشمند در یک سیستم هوشمند سازی ساختمان چندین روش مختلف وجود دارد.بسته به نیازهای ساکنین و کاربری ساختمان هوشمند…ادامه مطلب ... »
null

اینفوگرافیک سیستم های هوشمند سازی ساختمان

در این عکس اینفوگرافیک، خانه هوشمند و ویژگی های آن به شما نمایش داده شده است.ادامه مطلب ... »
null

9 کاربرد اصلی خانه هوشمند

تلفن شما هوشمند است. فرزندان شما هوشمند هستند. خانه شما نیز باید هوشمند باشد. این کار به لطف سیستم های هوشمند سازی ساختمان،آسان است.ادامه مطلب ... »
null

نرم افزار خانه هوشمند چیست؟

نرم افزارهای خانه هوشمند و سیستم های هوشمند سازی ساختمان به برنامه ای گفته می شود که برای کنترل تمامی وسایل منزل از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد.این نرم افزار بر روی تلفن همراه و تبلت ها نصب و راه اندازی می گردد.ادامه مطلب ... »
null

صرفه جویی در مصرف انرژی

در این مطلب یکی از مشتریان توضیح می دهد که چرا دیگر هیچوقت از کلیدهایش استفاده نمیکند و همینطور توضیح می دهد که چگونه با استفاده از کنترلر  خانه هوشمند آرتین، در مصرف انرژی و هزینه ها صرفه جویی می کند.ادامه مطلب ... »
null

خانه هوشمند چیست؟

خانه هوشمند به خانه ای گفته می شود که از تجهیزات متصل به اینترنت استفاده می کند تا قادر باشد این گونه تجهیزات را از راه های دور و نزدیک کنترل نماید. تکنولوژی خانه هوشمند یا سیستم های هوشمند سازی ساختمان به ساکنین امکان افزایش رفاه و آسایش ، امنیت و …ادامه مطلب ... »
null

پیشگیری از سرقت در خانه هوشمند

یکی از مشتریان خانه هوشمند آرتین تعریف می کرد وقتی در یکی از شب ها به خانه اش بازگشته بود متوجه شد که قفل درب آپارتمانش شکسته شده است و سارقان، آپارتمان وی را مورد حمله قرار داده اند….ادامه مطلب ... »
پریز هوشمند در خانه هوشمند

کاربردهای خلاقانه پریزهای هوشمند

امروزه پریزهای هوشمند در اشکال و انواع مختلف موجود هستند و با هر مقدار بودجه ای می توان پریز هوشمند تهیه کرد. همچنین اینگونه پریزها جز ابتدایی ترین اجزای خانه هوشمند به حساب می آیند….ادامه مطلب ... »
محصولات خانه هوشمند

محصولات خانه هوشمند

محصولات خانه هوشمند این امکان را فراهم می آورد تا یک ساختمان از هر جایی امکان کنترل و مانیتور را داشته باشد. در این حالت تمامی موارد امنیت به گوشی تلفن همراه ارسال خواهد شد…ادامه مطلب ... »